Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıhun en cesim oranda ilaç dâhilerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu cesim adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği düzı izam etmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın bilgelik dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen başarı valörında ülkesini kesiksiz simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent başvuruları ile de meşhurdur. 143 pare başvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında imdi ciddi bir kompetan olmasıyla birlikte kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında alan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok patent başvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kocaı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde yavuz işçiliklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse dahi katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte çıkmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insaniyet geçmişine cesim bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese de bazı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha bileklü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (yüz hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Bütün çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birmebzul şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda alan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Yardımcısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin indinde insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yüzıkların geçmesi dâhilin belli başlı bir bugünı beklesek dahi bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de dâhilerisinden kolaylık bir biçimde terapi edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Başkaca cinsel işçiliklev bozukluğunu da terapi kılmak dâhilin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış nâre karşı mukavim ve bileklü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent başvurularının 2000 adetine yaklaşanın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işçilikleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri soy istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına dokumalabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da cesim vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde alan düz öteki marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir oranda farmasötik dahiabat patentinin doğruluk sahibi olması ve başvurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzında çallıkışmalarını kesiksiz enlileterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birmebzul posta Türkiye Yılın Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil memleket dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların katlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile birlikte yavuz işçiliklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birmebzul farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda alan düz bir zer sahası ile birlikte başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan haysiyet veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası çıkmak üzere iki sınai hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada telakkilerine alan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim katılmış haysiyet mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf malzeme dokumasındaki açıkluklar sayesinde koca derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada alan düz tafsilatlara bakarak hatta, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://mantolama.name.tr/ https://nalbur.name.tr/ https://gaziosmanpasamarangoz.name.tr/ https://lisanslisporgiyim.name.tr/ https://mamaksurucukursu.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al