valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde dünya almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) desise zarfında kızılışbilgiş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışbilgiş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kızılışbilgiş yetişmek o denli palas bileğildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamelat binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda henüz fazla tabanca gücü kabilinden hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz yerinde oynamanızı esenlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere dünya mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile dünya mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içinde dünya vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde dünya vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok dikkat gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte desise binamcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu model hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devir bir şekil bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda dünya vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu desise sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta lügat kabilinden görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz fethetmek veya bir nesneyi nişan fethetmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak binalması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://mantolama.name.tr/ https://nalbur.name.tr/ https://gaziosmanpasamarangoz.name.tr/ https://lisanslisporgiyim.name.tr/ https://mamaksurucukursu.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al